Підписано Меморандум про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого і ПрАТ «Концерн АВЕК та Ко», який передбачає можливість кращим студентам стажування й працевлаштування

26-03-2018, 14:21

Відкрив захід проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш, який висловив вдячність концерну «АВЕК» за соціальну відповідальність, розвиток і реалізацію програм стажування і працевлаштування.

Голова Правління концерну Сергій Платонов підкреслив, що «АВЕК» − один із небагатьох представників бізнесу, який підтримує освіту й робить посильний внесок у справу підвищення освіченості молоді через програму «Нові молоді кадри». «Ми прагнемо бачити вас у нас», – сказав він, звертаючись до студентів.

Присутні на заході представники концерну Директор з правових питань Євгенія Стасюк і заступники Ольга Крючко та Євгеній Рудниченко зазначили, що студенти отримають розуміння свого майбутнього і роботи, реально обиратимуть шлях свого розвитку і на практиці відчуватимуть, який результат вони можуть зробити.

До того ж під час практики студенти отримуватимуть заробітну платню.

Між НЮУ імені Ярослава Мудрого і  ПрАТ «Концерн АВЕК та Ко» був укладений Меморандум, який підписали проректор з навчальної роботи Юрій Барабаш та Голова Правління Сергій Платонов.

У Меморандумі сторони домовилися про форми та важливі напрями співпраці. Зокрема, ПрАТ «Концерн АВЕК та Ко» залучається до організації визнання та проведення конкурсів і відборів студентів, мета яких – виявити талановиту молодь та надати їм підтримку у проходженні стажування й подальшого працевлаштування (визначених на підставі відбору).