Професорам Університету Л.М.Москвич, В.Д.Гончаренку та В.І.Борисовій вручено почесні нагороди

25-01-2018, 17:01

За заслуги перед Українським народом «Грамоту Верховної Ради України» отримала завідувач кафедри організації судових та правоохоронних органів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Л.М.Москвич.

За сумлінну працю, значні творчі і виробничі здобутки, високий професіоналізм та з нагоди 95-річчя з дня заснування загальнонаціонального юридичного журналу «Право України» «Почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення України» відзначено завідувача кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Д.Гончаренка.

На засіданні вченої ради нагороди вручив ректор Університету В.Я.Тацій.

Орден Союзу юристів України «За заслуги» ІІІ ступеня завідувачу кафедри цивільного права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.І.Борисовій вручив голова Харківської обласної організації Союзу юристів України В.В.Кривобок.

Щиро вітаємо Лідію Миколаївну, Володимира Дмитровича і Валентину Іванівну і бажаємо нових звершень та здобутків!