Протягом березня поточного року в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено низку заходів, присвячених 25-й річниці створення СБУ

05-04-2017, 10:41

16 березня силами спеціальної кафедри №3 за участю науково-педагогічного складу, курсантів, ветеранів органів державної безпеки та учасників антитерористичної операції проведено круглий стіл: «Служба безпеки України: історія та сучасність».

21 березня відбулися змагання зі стрільби з пістолета Макарова (ПМ) серед постійного Інституту. Переможців змагань нагороджено дипломами на урочистих заходах.

24 березня в актовій залі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого організовано урочисті збори за участю ректорату Університету, керівництва Управління СБ України в Харківській області, постійного та змінного складу навчального підрозділу. Особовому складу оголошено звернення керівництва Служби безпеки України з нагоди 25-ти річчя створення спецслужби України та за вагомі результати в службовій діяльності заохочено кращих співробітників і курсантів Інституту. Силами курсантів, оркестру та солістів Палацу студентів Університету для присутніх проведено святковий концерт.

У рамках заходів, спрямованих на військово-патріотичне виховання майбутніх офіцерів спецслужби, 28 березня курсанти Інституту відвідали Центр історії органів державної безпеки та патріотичного виховання співробітників СБ України ( м. Київ), де ознайомилися з історією спецслужби України, перемогами, здобутками та досягненнями співробітників і переглянули нову експозицію, присвячену участі СБ України в антитерористичній операції.

З метою вшанування пам’яті випускників Інституту, які віддали своє життя за незалежність України, було розроблено та розміщено в холі Інституту стенд з інформацією про майора Гетманського Тимура Вікторовича, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції. Під час екскурсії до Управління СБ України в Харківській області курсанти 1-го курсу віддали шану загиблим героям спецслужби та провели ритуал покладання квітів до пам’ятника співробітникам органів державної безпеки. 27 березня року керівництво та курсанти вшанували пам’ять та поклали квіти до могили одного із засновників навчального підрозділу генерал-лейтенанта Гібадулова Миколи Григоровича.

28 березня в новому навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого науково-педагогічним складом спеціальної кафедри №2 проведено круглий стіл: «Професійний портрет співробітника СБ України», під час якого було розглянуто різноманітні аспекти розвитку професійних компетентностей, умінь у сфері ефективного планування та управління часом, формування та розвитку комунікативних навичок у співробітників СБ України.

Професійні здобутки органів і підрозділів СБ України знайшли своє відображення у випусках тематичних газет стінного друку та експозиції фотоматеріалів й документальної літератури. Також, з нагоди 25-ої річниці створення Служби безпеки України проведені змагання з баскетболу та футболу серед курсантських підрозділів Інституту.