Проректор із навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров взяв участь у міжнародної конференції

01-10-2012, 09:25

У Москві відбувся Всесвітній конгрес із цивільного процесуального права «Цивільний процес у міжкультурному діалозі: євразійський контекст». Цей щорічний захід проводиться під егідою Міжнародної асоціації з процесуального права (IAPL).

У роботі конгресу взяли участь близько 300 осіб із понад 40 країн.

Серед учасників – представники органів влади, судових інстанцій, адвокати, нотаріуси, наукового співтовариства.

Україну представляв завідувач кафедри цивільного процесу, проректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» професор В.В.Комаров. Він зазначив: «Це Всесвітній конгрес з процесуального права. Він є щорічною конференцією Міжнародної асоціації з процесуального права. Проводиться за її ініціативою і відповідно до її правил і стандартів. Цього року співорганізаторами виступили: Конституційний Суд Росії, Верховний Суд Росії, Вищий Арбітражний Суд Росії, Асоціація юристів Росії та МГУ імені М.В.Ломоносова. Робоча мова більшості секцій — англійська. Учасниками конгресу були відомі вчені, фахівці з цивільного процесуального права. Серед них – Президент Міжнародної асоціації з процесуального права професор Сорбонни Лоїк Кадьє, Почесний Президент Марсель Сторм, професор Нью-йоркського університету Оскар Чейз, професор Флорентійського університету Вінченцо Варано, професор Кембріджського університету Ніл Ендрюс, професор Загребського університету Алан Узелач, професор Каліфорнійського університету Річард Маркус, професор Франкфуртського університету імені І.В.Гете Пітер Гіллес та інші».