Проректор із навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров провів зустріч з представниками посольства Ізраїль в Україні

23-11-2012, 17:13

Згідно з «Угодою про співпрацю у сфері освіти між Кабінетом Міністрів України і Урядом держави Ізраїль» від 9 квітня 2000 року та низкою інших двосторонніх угод, в Університеті відбулася зустріч проректора В.В.Комарова з членом Асоціації малого бізнесу і підприємців Ізраїлю Борисом Ханукаєвим та Другим секретарем посольства держави Ізраїль в Україні, директором Ізраїльського Культурного Центру в Харкові Давидом Мамистваловим.

Під час зустрічі учасники обговорили плани і перспективи розвитку сучасної науки, висловили надію на подальшу співпрацю між Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Ізраїльським Культурним Центром.

У рамках візиту проведено лекцію для студентів господарсько-правового факультету «Економіка і юридичні аспекти малого бізнесу в Ізраїлі», на якій представник Колегії адвокатів Ізраїлю Борис Ханукаєв розповів про особливості судової системи Ізраїлю, її структуру, характер договірно-правових відносин і особливості юридичного регулювання в соціально-трудовій сфері. У своєму виступі він детально розглянув питання контрактної практики в Ізраїлі, юридичного супроводу бізнесу, а також розповів харківським студентам-юристам про деякі аспекти підготовки їх ізраїльських колег.