Проректор з навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров став членом Міжнародної Асоціації з процесуального права

07-06-2012, 17:05

6-9 червня в Буенос-Айресі (Аргентина) відбулася XXIII конференція Міжнародної асоціації з процесуального права.

Високу оцінку своєї наукової діяльності одержав професор В.В.Комаров, академік, заслужений юрист України, який на цій конференції був прийнятий до лав Асоціації.

Міжнародна Асоціація з процесуального права об’єднує юристів – як теоретиків, так і практиків у сфері арбітражного процесуального і цивільного процесуального законодавства. Вона була створена в 1948 р. у м.Болонья за ініціативи італійських учених і нині об’єднує більше 500 юристів із 50 країн світу.

Щиро вітаємо Вячеслава Васильовича з цією значною подією не тільки у його науковому житті, а й нашого Університету та правників усієї України!