Проректора з навчально-методичної роботи В.В.Комарова нагороджено орденом Ярослава Мудрого І ступеня і Почесною грамотою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

25-04-2018, 16:56

За вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю у підготовці висококласних фахівців та з нагоди 30-річного ювілею на посаді проректора з навчально-методичної роботи орден Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого І ступеня отримав професор Вячеслав Васильович Комаров.

На засіданні вченої ради нагороди вручив ректор В.Я.Тацій.

«Доля розпорядилася із моєю посадою саме так тому, що ректором став Василь Якович Тацій. Завжди згадую нашу команду – Володимира Володимировича Сташиса, Миколу Івановича Панова, Івана Кузьмича Прищепу. Було закладено абсолютно нову політику майбутнього сталого розвитку вишу, і я зробив все, що міг», – сказав В.В.Комаров.

Щиро вітаємо Вячеслава Васильовича!