пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.

20-05-2011, 08:26

17 – 20 травня пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.

Засідання відкрив проректор із навчально-методичної роботи університету, професор, академік НАПрН України В.В.Комаров.

Захід проводився з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.

В олімпіаді брали участь представники 47 вищих навчальних закладів, що змагалися у двох турах – командному та індивідуальному.

У командному заліку абсолютну першість отримала команда нашого університету. В індивідуальному – І місце посів О.Кривенко (IV курс, 6 факультет), на другу позицію вийшли Т. Музика (IV курс, 10 факультет) та А.Дзюба (IV курс, 7 факультет).