Пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «правознавство» у 2011/2012 навчальному році

30-03-2012, 09:44

28-30 березня пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «правознавство» у 2011/2012 навчальному році.

Засідання відкрив декан факультету підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу В.І.Маринів.

Захід проводився з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.

В олімпіаді брали участь представники 51 вищого навчального закладу, що змагалися у двох турах – командному та індивідуальному.

У командному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце – Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» (середній бал 153,6);

ІІ місце – Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (середній бал 144);

ІІІ місце – Національний університет «Одеська юридична академія» (середній бал 143,7).

В індивідуальному заліку:

І місце – Т.О. Музика (Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» ).

ІІ місце –

О.В. Ободовський (Національний університет «Одеська юридична академія),

З.М. Семеген (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника),

М.І. Іванов (Хмельницький університет управління та права),

В.А. Сущенко (Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого»),

М.М. Семеген (Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника),

В.М. Юзьвак (Тернопільський національний економічний університет);

ІІІ місце –

Р.Є. Качановський (Тернопільський національний економічний університет),

І.М. Волкова (Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого»),

А.В. Павленко (Українська академія банківської справи НБУ),

О.С. Казюта (Академія митної служби України),

Н.П. Нагірна (Львівський національний університет ім. І. Франка),

І.І. Самко (Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»).