18-05-2012, 11:37

Організатори – кафедра інформатики та прикладних інформаційних технологій Академії внутрішніх військ МВС України та кафедра основ безпеки життєдіяльності Університету.

Із доповідями виступили: завідувач кафедри основ безпеки життєдіяльності Університету С.О.Ковжога «Актуальні питання вдосконалення викладання дисциплін кафедри при підготовці співробітників правоохоронних органів з питань безпеки життєдіяльності й цивільного захисту»; начальник кафедри інформатики та прикладних інформаційних технологій Академії внутрішніх військ МВС України (АВВ МВСУ) О.Ю.Iохов «Використання сучасних інформаційних технологій при підготовці та проведенні занять з навчальних дисциплін кафедри»; доцент кафедри основ безпеки життєдіяльності Університету Є.В.Карманний «Особливості розвитку кібертероризму як чинника порушення інформаційної безпеки та прояву надзвичайних ситуацій техногенного характеру» та ін.

Тематичні напрями конференції:

– основні сучасні інформаційні технології при підготовці та діяльності співробітників правоохоронних органів;

– вплив інформаційних технологій на стан безпеки життєдіяльності й цивільного захисту установ, організацій і населення України;

– обговорення можливих шляхів використання сучасних інформаційних технологій у діяльності правоохоронних органів для забезпечення як особистої безпеки людини, так і безпеки суспільства – особливо в контексті проведення в м. Харкові матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу та ін.