Пройшла XI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та майбутнього»

29-11-2012, 16:40

Організатор заходу – кафедра соціології та політології Університету.

Засідання відкрив завідувач кафедри соціології та політології, доктор філософських наук, професор М.П.Требін. Він закликав учасників вчитися сміливо викладати свою точку зору та думки, тому, що їм доведеться бути майбутнім нашої країни, її елітою, можливо, у законодавчій, судовій або виконавчій гілках влади і зазначив: «Коли до влади і науки приходять талановиті, освічені та підготовлені люди, то від цього тільки виграє держава та суспільство».

На пленарному засіданні виступили: студент Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» М.Ю.Семеній − «Партійна система України: тенденції еволюції»; студент Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» З.А.Косенко − «Щодо визначення поняття політичної волі»; студент Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Е.В.Курталієва − «Комп’ютерна ігрова залежність як один із негативних чинників соціалізації молоді»; студент Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Я.В.Малюта − «Роль соціального капіталу в формуванні громадянського суспільства» та ін.

У пленарних доповідях та на двох секційних засіданнях було представлено  доповіді студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва, Харківського національного економічного університету, ДВНЗ «Київський національний економічний університет», Донецького національного університету, Одеського національного університету імені І.І.Мечнікова, Сумського державного університету та ін.

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень.