Пройшла ІІІ Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні питання кримінального процесу очима молодих дослідників»

16-05-2012, 14:35

Організатор заходу – кафедра кримінального процесу Університету.

Розпочалось засідання зі вступного слова завідувача кафедри кримінального процесу, доктора юридичних наук О.В.Капліної: «Коли ми проводимо подібні студентські заходи, то завжди бачимо їх завдання в тому, щоб стати інтелектуальним майданчиком, де зберуться зацікавлені в наукової дискусії студенти, які мають власні думки, з якими вони бажають поділитися, обговорити їх, допомогти молодим дослідникам сформувати власне наукове бачення тієї чи іншої проблеми. У роботі конференції завжди приймають участь гуртківці, а це — передовий загін студентів, які є дуже активними та обирають до свого дослідження самі актуальні та проблемні питання».

На конференції працювали секції:

–         питання загальної частини кримінального процесу;

–         правове регулювання провадження у досудових стадіях кримінального процесу;

–         правове регулювання провадження у судових стадіях кримінального процесу.

На конференції були підняти питання, які зараз є важливими для нашої держави, обговорюються наукової громадськістю та практичними працівниками. До них відносяться такі, як доцільність запровадження в Україні суду присяжних, визначення процесуального статусу слідчого судді, запровадження інституту медіації, проблеми забезпечення доступності правосуддя, створення ювенальної юстиції, розробки належного механізму міжнародної співпраці у боротьбі із злочинністю та багато інших.

За результатами конференції буде виданий збірник тез наукових доповідей.