Проведено XVІI шаховий турнір «Кубок ректора». Двократний олімпійський чемпіон Олександр Моїсеєнко став переможцем турніру і володарем Кубку

25-04-2017, 21:14

Змагання відбулися 24-25 квітня у Палаці студентів Університету. У них взяли участь члени шахового клубу «Юридична академія», міжнародні гросмейстери: 14-та чемпіонка світу серед жінок Анна Ушеніна, двократний олімпійський чемпіон у складі збірної України Олександр Моїсеєнко, старший тренер жіночої збірної України Михайло Бродський, тренер жіночої збірної України Олександр Ковчан, чемпіон України 2007 р. Валерій Авескулов, чемпіонка України 2009 р. Євгенія Долуханова, переможець міжнародних турнірів Володимир Оніщук; чемпіон Харківської області серед чоловіків Владислав Войтович, міжнародний майстер, призер чемпіонату Харківської області серед чоловіків В’ячеслав Борисенко та Костянтин Тарлєв.

Загальний рейтинг турніру – 2489.

Під час відкриття президент шахового клубу «Юридична академія», проректор з наукової роботи Університету, віце-президент федерації шахів України А.П.Гетьман зазначив, що традиційний турнір проводиться з 1997 року завдяки багаторічній підтримці ректора В.Я.Тація у різних форматах: командних/індивідуальних, за правилами рапіду/бліцу/класичних шахів. Анатолій Павлович побажав усім учасникам перемоги та додав: «Підтверджуйте свою майстерність і підкреслюйте своє реноме».

Учасників привітав головний суддя змагань Л.М.Боданкін та зазначив: «Від шахової громади України висловлюю щиру вдячність керівництву Університету і клубу за збереження традицій навіть у скрутні часи».

«Кубок ректора – 2017» проводився за правилами швидких шахів (рапіду) в 9 турів (4 тури проведено 24 квітня і ще 5 турів – 25 квітня).

Місця розподілилися:

І−ІІ місце поділили О.Моїсеєнко та О.Ковчан (по 6,0 очок), проте за додатковими показниками (коефіцієнту Бергера) звання переможця турніру та Кубок отримав О.Моїсеєнко.

ІІІ місце − В.Авескулов (5,5 очок).

Щиро вітаємо володаря «Кубку ректора 2017 року»!