Проведено щорічну зустріч ректора Університету В.Я.Тація зі студентським активом на чолі з головою Сенату А.Олійником

07-12-2016, 17:26

У заході взяли участь проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова профкому студентів О.Ю.Дудченко, директори/декани інститутів/факультетів та їх заступники, а також представники студентського самоврядування.

Ректор Університету В.Я.Тацій звернувся до студентів і наголосив, що метою зустрічі є продовження співпраці і діалогу задля порозуміння між студентською спільнотою та адміністрацією вишу. Василь Якович сказав, що готовий вислухати пропозиції студентів, а також відповісти, навіть на незручні, питання.

«Дуже напружений час, цей рік, на жаль, не був кращим для країни, проте я вірю і переконаний, що  Україна буде сильною, самостійною та економічно незалежною», – сказав В.Я.Тацій.

«Університет не втратив своїх високих позицій. Нещодавно виш увійшов до десятки кращих вузів України за результатами опитування роботодавців», – додав Василь Якович.

Крім того ректор зазначив, що Університет виконав план держаного замовлення і не допустив падіння, а у порівнянні з попереднім роком набір збільшено на 400 осіб, а головними перевагами були як завжди рівень освіти, умови навчання, умови проживання, можливості до подальшого розвитку, магістерські програми та перспектива отримати подвійні дипломи.

Запитання, які після виступу ректора, поставили студенти і їх пропозиції стосувалися дуже широкого кола нагальних проблем: підстави до недопуску студента до сесії, оновлення спортзалу військово-юридичного факультету, перенесення входу до гуртожитку № 14, стипендіальне забезпечення та критерії щодо виплат стипендій, освітлення футбольного поля для тренувань студентів, нові напрямки наукової діяльності Університету, якість послуг, що надає перевізник у маршрутках № 289, можливість побудувати новий зал боротьби на кшталт залу боксу та ін.

Василь Якович пообіцяв враховувати  думку студентів при вирішенні будь-яких питань, що стосуються життєдіяльності Університету, запросив молодь активно долучатися до всіх починань вишу.