Проведено ХI-ту відкриту першість з вільної та жіночої боротьби серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, присвячену 213-й річниці від Дня заснування Університету

28-11-2017, 17:09

Організатори: спортивний клуб Університету, кафедра фізичного виховання № 2.

Головний суддя – В.В.Джерелій.

У змаганнях взяли участь 141 спортсмен на чолі з переможцями і призерами юнацьких та юніорських чемпіонатів України з п’яти  університетів  м.Харків:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний технічний університет «ХПІ», Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди.

В особистому заліку спортсмени Університету посіли:

І місце:

вагова категорія до 48 кг – Марина Егоріна (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс);

вагова категорія до 57 кг – Микита Щирий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс);

вагова категорія до 70 кг – Віктор Джерелій (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс);

вагова категорія до 97 кг – Дмитро Павленко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс);

ІІ місце:

вагова категорія до 48 кг – Шихабідова Карина (факультет адвокатури, магістратура 1 курс);

вагова категорія до 57 кг – Олександр Лебідь (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3курс);

вагова категорія до 58 кг – Ірина Іванюк (Слідчо-криміналістичний інститут, магістратура 1 курс );

вагова категорія до 70 кг – Станіслав Жук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, магістратура 1 курс);

вагова категорія до 97 кг – Євген Попов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс);

вагова категорія до 125 кг – Артем Лалич (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

ІІІ місце:

вагова категорія до 61 кг – Сергій Бугай (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, магістратура 1 курс);

вагова категорія до 61 кг – Станислав Краков (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс);

вагова категорія до 65 кг – Максим Тельний (господарсько-правовий факультет, магістратура 1 курс);

вагова категорія до 74 кг – Сергій Варук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, магістратура 1 курс);

вагова категорія до 74 кг – Сергій Клименко (господарсько-правовий факультет, 1 курс);

вагова категорія до 80 кг – Ярослав Яхін (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, магістратура 2 курс);

вагова категорія до 80 кг – Данііл Герліані (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс);

вагова категорія до 86 кг – Антон Марченко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс).

Бажаємо подальших успіхів переможцям та призерам!