Проведено перше засідання історико-правової секції Дискусійного клубу Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

07-04-2017, 11:11

Учасники секції долучилися до відзначення 100-річного ювілею з часу початку Української революції та з дня утворення Української Центральної Ради.

В обговоренні взяли участь студенти міжнародно-правового факультету та Інституту підготовки кадрів для органів юстиції.

А.Бондарєв, Д.Шарович, А.Ярмак (1 курс, 1 група міжнародно-правового факультету) підготували презентацію та доповіли про політичні компроміси Української Центральної Ради, визначили сильні і слабкі сторони її політики.

Підтримали молодих юристів-істориків завідувач кафедри, професор, доктор юридичних наук В.Д. Гончаренко; професор, доктор юридичних наук В.О.Рум’янцев; асистент, кандидат юридичних наук О.В.Середа; асистент, відповідальний секретар Асоціації випускників Університету А.О.Булгаков.

За підсумками полеміки учасники підкреслили вагомий внесок Української Центральної Ради у процес відродження та становлення української національної ідеї.

Історико-правова секція запрошує всіх бажаючих взяти участь в організації та проведені майбутніх заходів.