Проведено мовно-літературний брейн-ринг

10-11-2017, 15:38

Організатори: наукова бібліотека та кафедра культурології Університету.

Захід було присвячено Дню української писемності та мови, який  щороку відзначається в Україні 9 листопада У змаганнях взяли участь команди: «Захисники мови» (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури та кримінальної юстиції), «Сови юстиції» (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) та «Братство Тарасівців» (факультет адвокатури).

Оцінювало конкурс журі у складі викладачів кафедри культурології: Л.М.Сідак, О.А.Шумейко, О.М.Єрахторіної, О.А.Лисенко, О.А.Прудникової, Н.В.Кулинич.

Ведучий заходу доцент кафедри культурології В.М.Пивоваров привітав усіх учасників і присутніх зі святом та  наголосив, що в залі зібралися істинні шанувальники українського слова, для кого мова – форма культурного й національного життя. Завідувач відділу наукової літератури І.В.Бова презентувала книжкову виставку,  розповіла про найцікавіші літературні новинки бібліотеки.

Конкурс передбачав кілька етапів, серед яких: «Назвати автора відомого висловлення про мову», вікторина «Мовне асорті», «Культура мовлення», конкурс «Фразеологізми» і літературна вікторина, присвячена 295 річниці із дня народження великого українського поета, просвітителя, філософа Григорія Сковороди.

Також студенти змагалися в художньому читанні творів Г.С.Сковороди: «Розмова про премудрість», «Ой ти птичко, желтобоко» і «De Libertate».

За підсумками переможцем стала команда «Захисники мови» (81 бал), за що й дістала солодкий приз, який надав студентський профком.