Проведено майстер-клас з англійської мови

05-04-2012, 15:20

5 квітня проведено майстер-клас з англійської мови «Кримінальне право у Об’єднаному Королівстві Великобританії та Північної Ірландії та у Сполучених Штатах Америки» (Criminal Law in the UK and the USA).

Учасників майстер-класу привітали ректор Університету В.Я.Тацій та проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Майстер-клас проводив доцент кафедри іноземних мов №1 Т.В.Мельникова зі студентами 14 групи I курсу факультету підготовки кадрів для Міністерства юстиції України.

Захід відбувся в мультимедійному класі з використанням дошки Smart Board та ноутбуків за наступною структурою: презентація нового лексичного матеріалу, виконання тренувальних вправ, аудіювання автентичного аудіотексту, тестування. Запропоновані завдання мали комунікативний інтерактивний характер. На занятті були застосовані програми PowerPoint та Smart Board Notebook, що є сучасними мультимедійними інтерактивними технологіями, використання яких дозволило підготувати різноманітні види вправ.

Всі учасники майстер-класу дійшли спільного висновку, що впровадження сучасних засобів візуалізації сприяє підвищенню активності студентів на занятті та більш ефективному засвоєнню ними запропонованого матеріалу.