Проведено круглий стіл «Актуальні проблеми кримінальної відповідальності за корупційні злочини»

17-05-2017, 12:39

Організатори: кафедра кримінального права № 1 та Студентський Сенат Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Адвокатське об’єднання  «Колегія адвокатів України» та Адвокатське об’єднання  «Шкребець & партнери».

Відкрив захід та привітав учасників проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш.

Проректор анонсував проведення 24 травня у новому навчально-бібліотечному комплексі Університету антикорупційного заходу за участі та підтримки Проекту USAID «Нове правосуддя», а у жовтні – ініційованого ректором В.Я.Тацієм Міжнародного юридичного Форуму, на якому також серед інших буде Панель –  «Світ без корупції: мир чи реальність».

На заході з доповідями виступили: кандидат юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права № 1, заслужений юрист України, професор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.І.Тютюгін – «Зміни у кримінальному законодавстві України»; кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Президент Союзу Адвокатів України О.М.Дроздов –  «Ефективні практики захисту у кримінальному проваджені щодо корупційних злочинів (з урахуванням практики Європейського суду з прав людини)»; адвокат, засновник Адвокатського об’єднання  «Колегія адвокатів України», арбітражний керуючий, медіатор, суддя третейського суду А.М.Стєбєлєв «Яким чином отримати докази, якщо майно за кордоном» та ін.

За підсумками роботи круглого столу буде надрукована збірка тез.