Проведено зустріч з координатором освітніх програм мережі Campus France в Україні

10-04-2012, 09:17

Організатори заходу – кафедра іноземних мов №2 Університету, посольство Франції в Україні, Французький інститут м. Харкова та Інформаційний центр мережі Campus France в Україні.

Зустріч відкрив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш.

Координатор програм мережі Campus France в Україні Ольга Дорош проінформувала студентів факультету підготовки юристів для МЗС України про освітні програми Уряду Франції та Уряду України, можливості щорічного навчання у вищих навчальних закладах Франції.

Французьке Міністерство освіти додатково розробило окрім франкомовних програм також й англомовні програми, і таким чином навчання можливо як французькою, так і англійською мовами.

На сьогодні за різними програмами у французьких університетах навчається близько 1500 українських студентів, в тому числі студенти нашого Університету.

Ольга Дорош відзначила високий рівень підготовки наших студентів, їх професійних знань та знань іноземної мови. Вона висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю та побажання розширювати зв’язки.