Проведено другий етап конкурсу по відбору кращих студентів для проходження стажування (практики) та подальшого працевлаштування на провідних підприємствах, установах та організаціях м.Харкова

30-11-2012, 18:23

Відбір проводило жури, до складу якого увійшли представники: ВАТ «Турбоатом» в особі начальника управління правового забезпечення Д.В.Калюжного; ПАТ «Мегабанк» в особі начальника управління договірно-правової роботи головного юридичного Управління Г.В.Дротенко; ВГО Асоціація випускників Університету в особі депутата Харківської обласної ради М.І.Тітова та відповідального секретаря Асоціації А.О.Булгакова; Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» в особі проректора з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаша та директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Мариніва;  Ліги студентів Асоціації випускників в особі голови І.І.Свічкар; студентського самоврядування Університету в особі голови О.С.Турчиної.

Усі студенти (а їх понад 40) відмінно навчаються, проявляють високий рівень мотивації, беруть активну участь у громадській діяльності.

Остаточні результати будуть відомі найближчим часом.