07-04-2011, 09:47

7 квітня в рамках упровадження новітніх методів викладання відповідно до вимог кредитно-модульної системи в університеті проведено відкрите заняття для всіх бажаючих студентів на тему «Загальні принципи права як джерела права».

Присутніх на початку заходу привітав проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Лектором виступив видатний дослідник у галузі теорії держави і права, доктор юридичних наук, доцент кафедри теорії держави і права університету С.П.Погрібняк.

Під час проведення майстер-класу студенти мали можливість долучитися до обговорення складної правової проблеми та продемонструвати набуті за період навчання знання.