Привітання із Днем пам’яті і примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

07-05-2017, 12:00

Шановні викладачі, співробітники та студенти університету!

Пам’ятаємо перемагаємо_Вітаю вас із Днем пам’яті і примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дві дати є знаковими для майбутнього нашого народу. Подвиг людей, які пройшли вогненними дорогами безжалісної і безпощадної війни, назавжди залишиться у наших серцях. Витримка, відвага і жертовність старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинна ілюстрація патріотизму для синів та дочок нашої Вітчизни.

Пам’ять війни – це спільна пам’ять нашого народу. Ніколи в житті ми не зможемо відпустити від себе невмирущі спогади про тих, хто наближав звитягу заради майбутніх поколінь. У цей незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя відняла війна, низько вклоняємося та складаємо безмірну шану ветеранам, які героїчно винесли тяготи воєнного лихоліття. Ми поважаємо тих, хто в тилу самовідданим трудом наближав поразку супротивника.

Колектив університету віддає данину безмежної подяки колишнім фронтовикам і трудівникам тилу, які працювали і працюють в нашому навчальному закладі, бажаємо їм бадьорості духу і міцного здоров’я.

Нехай завжди на нашій землі височіють злагода і спокій, а пам’ять про доблесне минуле придає сил і запалу в ім’я щасливого майбутнього України!

Бажаю вам і вашим родинам миру і злагоди, родинного затишку і благополуччя, плідної праці і нових творчих успіхів.

ректор Університету

В.Я.Тацій,