Привітання ректора Університету В.Я.Тація з нагоди Міжнародного дня студента

17-11-2017, 00:01

Сьогодні хочу сердечно привітати вас, наше молоде інтелектуальне покоління, із Днем студента.

Сучасна студентська громада є рушійною силою держави, розвитку її економіки, розквіту культури та становлення громадянського суспільства.

У цей знаменний день хочеться вам побажати, щоб навчання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого стало для вас незабутнім, сповненим радості, гарними враженнями і почуттями, запам’яталося на все подальше життя. Сподіваюсь, так і буде, а наші знані науковці допоможуть отримати такий багаж знань, який необхідний для успішної професійної кар’єри, становлення вас як громадян і фахівців.

Студенти – ви наша інтелектуальна еліта, нехай ще й юна, але з великим потенціалом, якій завжди були притаманні такі риси, як патріотизм, волелюбність, свіжий погляд на оточуючий світ, новизна й незаангажованість думки, соціальна активність, оптимізм і палке бажання долучитися до розбудови власної держави. Тому ви – наша світла надія на краще майбутнє. Саме ви невдовзі прийдете на зміну старшому поколінню і станете двигуном усіх процесів, які відбуваються в нашій країні.

Пишайтеся своєю причетністю до когорти попередніх поколінь і своїми добрими справами примножуйте славу рідного Університету!

Щиро бажаю всім миру, міцного здоров’я та невичерпної енергії задля майбутніх звершень в ім’я України.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

В.Я.Тацій