Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем юриста

06-10-2017, 09:00

Шановні викладачі, студенти та випускники!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята.

Юрист – це почесна професія, яку обирають усвідомлено і оволодівають наполегливо. Шлях, який при цьому доведеться пройти, доволі тривалий та складний. Проте ті, хто не звертає з дороги, цілеспрямовано крокує уперед, стає вартовим законності та правопорядку. Саме від праці правників, їх професіоналізму залежить, якою буде правова культура нашої країни.

Шановні юристи, перед Вами стоять надзвичайно важливі завдання, серед яких, звісно, утвердження України як суверенної демократичної правової держави. Ви – саме ті представники суспільства, які мають бути взірцем політико-правового та інтелектуального потенціалу нашої держави. Щастя, коли благородна місія кожного юриста служити Закону та Праву, співпадає з його внутрішніми прагненнями працювати для і в ім’я людей, добра й справедливості.

Тож, вашими вірними супутниками на професійній ниві нехай завжди будуть глибокі знання, об’єктивність та наполегливість.

Бажаю вам, вашим рідним і близьким мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, подальшої плідної праці і нових професійних успіхів.

В.Я.Тацій,

ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого