Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем знань

31-08-2017, 00:01

Шановні викладачі, співробітники та студенти Університету!

День знань для багатьох із нас – захоплююча і хвилююча подія.  Сьогодні хтось прослухає першу в житті лекцію, а хтось уперше її прочитає, а для когось вчергове почнеться ще один навчальний рік. Особливим він стане для вас – першокурсники, оскільки в цей день відкриються двері у самостійне життя.

Ви вперше зайдете до університетських аудиторій, познайомитеся зі своїми однокурсниками, викладачами, деканами, зробите перший крок у світ правознавства. Вітаю ваш вибір, оскільки від сьогодні ви стаєте частиною одного з найдавніших і найславетніших вишів України. Це велика честь, але й велика відповідальність. Ви будете продовжувати нашу справу – утверджувати верховенство Права і Закону, захищати права і обов’язки людини і громадянина, відстоювати інтереси держави на міжнародному рівні. Переконаний, умови, створені усім дружнім колективом університету, допоможуть вам отримати ґрунтовні знання для цього.

Вчиться сумлінно і наполегливо, але не забувайте про насичене студентське життя. Ви можете обрати серед численних мистецьких гуртків і спортивних секцій ті, які вам найбільше до душі, або стати членом студентського самоврядування.  Це сприятиме всебічному розвитку особистості.

Усій університетській громаді в цей день хочу побажати, щоб цей навчальний рік був сповнений нових проектів, зустрічей, досягнень. Щастя кожному з Вас і Вашим сім’ям, миру і процвітання нашій Україні.

В.Я.Тацій,

ректор університету