Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем незалежності України

23-08-2017, 12:00

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Щиро вітаю вас з важливим для всієї України святом – 26-ою річницею її незалежності!

У цей день 1991 р. здійснилися мрії багатьох поколінь – відродилася Українська держава, яку ми маємо берегти, любити і захищати. Важкий, насичений різними подіями, сповнений випробуваннями шлях пройшла наша країна за ці роки. Багато що вдалося, але ще більше доведеться зробити, передусім для збереження миру, цілісності і суверенітету нашої Вітчизни.

Саме сьогодні особливо хотілося б відмітити тих, хто пішов до лав української армії боронити наші кордони, волонтерів, які допомагають бійцям. Низький уклін їм, а також усім тим, хто працює і живе заради неньки України.

Зі святом вас! Бажаю всім миру та злагоди, родинного затишку, добробуту та любові, успіхів у всіх справах заради процвітання України!

В.Я.Тацій,

ректор Університету