Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Міжнародним жіночим днем 8 березня

Любі жінки

Національного юридичного університету

імені Ярослава Мудрого!

Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим святом 8 березня!

Жіноче свято недаремно відкриває весну. Весняна магія природи, безумовно, має жіночу сутність. Вона народжує мрії про краще майбутнє, дарує життєві сили та надихає на нові звершення.

Все найдорожче в нашому житті ми пов’язуємо з жінкою – красу, любов, доброту, тепло сімейного вогнища. Як сама весна, ви втілюєте в собі вічне оновлення життя, гармонію світу і надію на краще. Ваша присутність не тільки прикрашає нашу alma mater, а й надає натхнення! Поруч з вами чоловіки стають сильнішими, добрішими, благороднішими, прагнуть досягнення нових вершин у своїй діяльності.

Ми дякуємо вам за вагомий внесок у розвиток Університету, за досягнення в педагогічній діяльності і науці, навчанні та творчості, ми поважаємо і любимо вас за блискучий розум, наполегливість в досягненні поставлених цілей.

Чарівні наші жінки! У цей день я хочу побажати вам вічної весни в серці, безмежного терпіння, невичерпної енергії, нових професійних здобутків, миру й злагоди в Ваших оселях і в нашому спільному домі – Україні.

В.Я.Тацій,

ректор Університету