Привітання ректора Університету В.Я. Тація з Днем Соборності України

20-01-2017, 14:07

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

22 січня 1919 року в житті українського народу відбулася подія великого політичного та історичного значення – об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину (соборну) українську державу. Акт Злуки, проголошений на Софіївській площі Києва, став утіленням заповітної мрії багатьох поколінь українців про власну незалежну соборну державу.

За весь час незалежності України це державне свято ніколи не мало такого глибокого значення, як сьогодні. Ідея національної єдності та неподільності з новою силою розквітла в серці кожного громадянина.

Нехай День Соборності України назавжди буде джерелом надії на краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

Бажаю всім міцного здоров’я, родинного благополуччя та наснаги, нових звершень в ім’я Батьківщини!

Тож слава Україні та її народові!

В.Я.Тацій,

ректор Національного юридичного університету