Привітання ректора Університету В.Я.Тація співробітникам та студентам військово-юридичного факультету

06-12-2016, 10:08

Шановні друзі!

Вітаю Вас з професійним святом −  Днем Збройних Сил України!

У цей день ми поздоровляємо військовослужбовців, які виконують  священну місію – боронять рідну землю, забезпечують мирне життя свого народу, захищають національні інтереси.

За короткий період зроблені величезні кроки щодо становлення сучасної національної армії, вдалося наростити боєздатність, відновити військову техніку та озброєння. Вона міцна не лише зброєю, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства. Завдяки  мужності і професіоналізму, проявленим військовими у ході АТО, Збройні Сили здобули повагу і вдячність, стали  націoнальнoю гoрдістю, гарантoм стабільнoсті та безпеки України.

Майбутні  захисники нашої держави, продовжуйте цю відповідальну справу. Від всього серця бажаю подальших успіхів у навчанні, опановування нелегкої  військової справи, миру та спокою.

ректор Університету

В.Я.Тацій