Привітання ректора В.Я.Тація до викладачів, співробітників, студентів та випускників з 213-ю річницею від дня заснування Університету!

17-11-2017, 00:02

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із 213-ю річницею від дня заснування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який з відділення моральних та політичних наук Харківського імператорського університету перетворився на потужний сучасний виш. Безумовно, протягом усієї своєї історії Університет дуже швидко реагував на виклики, врахував вимоги часу і змінювався, вдосконалюючи і формуючи нові моделі навчання, активно впроваджуючи новітні технології в навчальний процес. Сьогодні його можна назвати унікальним вишем, який готує висококласних фахівців у сфері правознавства, потужним центром юридичної науки України. Талановиті викладачі, науковці, випускники – люди високого сумління та трудової гідності упродовж двох століть були творцями слави вишу, родоначальниками і одночасно продовжувачами його традицій.

Щиро дякую всім вам за кропітку працю, таку необхідну для нашої держави, для кожного українця, оскільки головне призначення правника – слугувати людям.

Приємно також, що ми можемо пишатися своїми випускниками, які довели, що є висококваліфікованими спеціалістами. А головне, серед них багато знаних далеко за межами України викладачів, вчених та науковців, керівників підприємств, держслужбовців, політиків, бізнесменів. І це закономірно, адже в Університеті не лише здійснюють фахову підготовку, а й формують і виховують всебічно розвинуту, зрілу та працелюбну особистість.

Я переконаний, що й за сучасних непростих умов такому досвідченому професійному колективу під силу не лише  виконання відповідальних завдань в ім’я України, а й підкорення нових висот.

Міцного вам здоров’я, мирного неба, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Бажаю вам добробуту, впевненості у завтрашньому дні, віри та оптимізму в кожній справі. Зі святом!

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

В.Я.Тацій