Переможцем XІХ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини − кращі імена» став завідувач кафедри кримінального права №2 М.І.Панов, а лауреатами − завідувач кафедри фізичного виховання №2 Л.С.Луценко і доцент кафедри кримінального процесу В.М.Трофименко

01-12-2017, 13:37

Конкурс «Вища школа Харківщини «Вища школа Харківщини − кращі імена» – кращі імена» започатковано у 1999 році. За  час його існування лауреатами та дипломантами конкурсу стали понад 900 викладачів вищих навчальних закладів.

Захід відбувся у Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» за участю представників обласної влади, керівників, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, науковців. Переможців привітали: директор Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України С.А.Калашникова, президент Національної академії правових наук України О.В.Петришин, заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації О.О.Труш, голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Харкова В.С. Бакіров та ін.

Переможці і лауреати отримали дипломи у дев’яти номінаціях.

Завідувач кафедри кримінального права №2 М.І.Панов переміг у номінації «Завідувач кафедри», завідувач кафедри фізичного виховання №2 Л.С.Луценко стала лауреатом у номінації «Завідувач кафедри фізичного виховання», доцент кафедри кримінального процесу В.М.Трофименко – у номінації «Науковець».

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших професійних успіхів і досягнень!