Переможцем конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» став завідувач кафедри Академії В.Д. Гончаренко, а головний редактор газети «Vivat Lex!» О.М.Муравйова – дипломантом.

31-10-2010, 08:44

31 жовтня переможцем обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» став завідувач кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Академії В.Д.Гончаренко в номінації «завідувач кафедри», а головний редактор газети «Vivat Lex!» О.М.Муравйова – дипломантом в номінації «редактор газети ВНЗ».

Урочиста церемонія нагородження переможців Х обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» серед вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації відбулася в колонній залі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.