Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету взяв активну участь у акції, присвяченій покращенню довкілля

02-05-2018, 10:40

Доброю традицією стала участь особового складу Інституту  підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ імені Ярослава Мудрого у заходах, які проводяться в Україні щорічно в третю суботу квітня відповідно Указу Президента України від 06.08.1998 року № 855/98 «Про День довкілля».

Цього року особовий склад Інституту доклав багато зусиль щодо благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану нашого міста.

Співробітниками та курсантами Інституту проведено благоустрій території навчального підрозділу, гуртожитку та прилеглих вулиць. Силами особового скла­ду здійснено обкопування дерев, висаджено понад 20 молодих саджанців, пофарбовано паркани, упорядковано клумби і квітники.

У цей же день курсанти Інституту відвідали підшефний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай» та провели упорядкування його території. Крім цього, майбутні офіцери потішили вихованців смаколиками, фруктами, іграшками та книжками, кошти на які були зібрані особовим складом Інституту.