Олена Харитонова, доцентка кафедри кримінального права № 1 Університету, виступила експерткою панельної дискусії «Гендерна рівність: традиційні гендерні кореляції та диспропорції. Можливості, виклики, необхідність» на міжнародній практичній конференції SHARETHON 2018 (4 квітня 2018 р., Київ)

05-04-2018, 13:03

SHARETHON 2018 – інноваційна професійна конференція в сфері People Management. Основна мета заходу – співпраця і обмін досвідом між топ-лідерами найбільших українських і міжнародних компаній.

Завдання SHARETHON 2018 – ознайомити власників бізнесу, генеральних директорів, директорів з персоналу і топ-менеджмент компаній з новими управлінськими трендами і тенденціями і показати нові практичні інструменти в сфері People Management.
Фокусами конференції стали:
  • — глобальні тренди, тенденції і прогнози ринку праці, трудові міграції, і, відповідно, нові виклики для СЕО та HRD;
  • — нові можливості і виклики сьогодення ринку праці України в умовах депопуляції і зміни традиційних моделей взаємовідносин між роботодавцем і працівником;
  • — бізнес, заснований на цінностях, де лідер організації – рольова модель і натхнення для команди;
  • — лідерство і лідери в VUCA світі: нові виклики, зміна парадигми;
  • — традиційні гендерні кореляції на вітчизняному ринку праці та гендерні диспропорції на рівні вищої управлінської ланки – можливості, виклики, необхідність;
  • — розвиток інноваційного мислення і створення культури інновацій в організації;
  • — ефективність лідерських команд.
Вертикальна та горизонтальна сегрегація на ринку праці, розвиток жіночого потенціалу у сфері продуктивної зайнятості, репродуктивна праця та «часова бідність» жінок, внутрішня мізогінія та жіноче лідерство, стереотипне мислення як глибинна причина гендерної нерівності, перспективи створення в компаніях «дружнього до сім’ї середовища», повага до людської гідності незалежно від персональної ідентичності і концепт human rights як центр конструювання бізнес-моделей виявилися ключовими темами гендерної дискусійної панелі.