Оголошується набір студентів, аспірантів, викладачів на курси з підготовки до міжнародних екзаменів серії Cambridge ESOL (KET, PET, FCE), загальної мовної підготовки, а також підготовки до складання ЗНО з англійської мови для вступу до магістратури

05-09-2017, 10:37

1) з підготовки до міжнародних екзаменів серії Cambridge ESOL (KET, PET, FCE);

2) із загальної мовної підготовки (від нульового рівня і вище);

3) з підготовки до складання ЗНО з англійської мови для вступу до магістратури.

Реєстрація до 20 вересня, початок занять з 1 жовтня 2017 р.

В університеті функціонує офіційний центр з підготовки до складання іспитів Cambridge English.

Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого отримав сертифікат про підтвердження статусу офіційного партнеру Кембриджського університету «Cambridge English Exam Preparation Centre» за підсумками складання студентами   університету міжнародних сертифікаційних іспитів з англійської мови серії CambridgeESOL . 

Cтатус Cambridge English Exam Preparation Centre – це знак якості, що надається навчальним закладам, що демонструють додержання міжнародних стандартів у викладанні англійської мови.

Підготовчі центри готують кандидатів для складання екзаменів Cambridge ESOL та реєструють їх через авторизований екзаменаційни центр.        

Кембриджські іспити з англійської мови (Cambridge ESOL – English for Speakers of Other Languages) надають можливість отримати найавторитетніші у світі сертифікати, що підтверджують вашу мовну кваліфікацію.

Кембриджські іспити – це ідеальні екзамени для осіб, які прагнуть використовувати мову в роботі та навчанні за кордоном.

Інші причини, чому курси з підготовки до Cambridge ESOL можуть бути корисними, це те, що вони дозволяють:

– навчитися вільно володіти англійською мовою;

– отримати рівні володіння англійської мови, необхідні для вступу до магістратури, аспірантури та для навчання у вишах Європи (B1, B2, C1);

– мати перспективу подальшого кар’єрного зростання;

– об’єктивно оцінити свої знання з англійської мови.

По всьому світу тисячі університетів, роботодавців та офіційних організацій довіряють результатам Кембріджських іспитів. Більш докладну інформацію про те, які організації визнають результати Кембриджських іспитів, можна знайти на сайті www.CambridgeESOL.org/recognition.

 Тривалість курсів –  2 семестри (близько 250 академічних годин)

Заняття проводяться досвідченими викладачами університету, що пройшли тренінги в авторизованому  центрі Кембріджських іспитів в Україні з підготовки кандидатів до складання екзаменів і отримали відповідний сертифікат.

Більш детальну інформацію щодо вступу та організації навчального процесу можна отримати:

кафедра іноземних мов №1 (вул. Пушкінська, 77 (ауд. 68). тел. 704-92-80)

кафедра іноземних мов № 3 (вул. Пушкінська, 106 (Інститут прокуратури  та кримінальної юстиції (ауд. 6/7). тел. 704-93-87).

Для попередньої реєстрації просимо Вас заповнити анкету, що подана нижче.