Оголошено положення VI міжнародного фестивалю-конкурсу естрадної пісні ім. К.І.Шульженко «Здесь моё осталось сердце…», присвяченого 104 річниці з дня народження співачки

05-04-2012, 13:08

Організатори фестивалю-конкурсу: Міністерство культури і туризму України; Державна дирекція міжнародних концертних і художніх програм «Арт-Україна»; виконком Харківської міської ради; Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Фестиваль-конкурс відбудеться з 19 по 21 вересня 2012 року в місті Харкові. До участі в конкурсній програмі, як правило, допускаються солісти або дуети (у виняткових випадках) – лауреати міжнародних і всеукраїнських вокальних конкурсів. Віковий ценз учасників – від 17 до 35 років. Конкурсна програма складається з двох творів – обов’язкової пісні з репертуару К.І. Шульженко та пісні на вибір конкурсантів.

Переможець конкурсу отримує Гран-прі – 5000 у.о. та диплом лауреата;

І премія – 3000 у.о. та диплом лауреата;

ІІ премія – 2000 у.о та диплом лауреата;

ІІІ премія – 1000 у.о. та диплом лауреата.

За детальною інформацією звертатися за адресою: м.Харків, вул. Пушкінська, 88, Палац студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Генеральний директор Костянтин Костянтинович Шердіц (тел. 704-40-84).