Оголошено положення про конкурс «Кращий відеоролик Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

12-06-2012, 08:57

Конкурс проводиться за ініціативи студентського самоврядування, за підтримки ректорату, профспілкового комітету студентів, телецентру та прес-служби Університету.

Основна мета конкурсу – створення відеоролику про Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», в якому висвітлено основні відомості про життя та діяльність Університету.

До участі в конкурсі допускаються інститути та факультети Університету.

Вимоги до форми та змісту відеоролику:

Тривалість 3-5 хвилин;

Формат « *.avi »;

В імені зазначається повна назва інституту (факультету);

Мова відеоролику – англійська;

Відеоролик має висвітлювати основні засади діяльності інститутів (факультетів).

Конкурс проводиться у два етапи:

Перший етап – з 15 жовтня по 15 листопада 2012 року.

Другий етап – з 16 листопада по 1 грудня 2012 року.

За результатами конкурсу буде створено єдиний відеоролик, який стане візитною карткою Університету.

Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками.

За детальною інформацією звертатися до голови інформаційного комітету правління студентського самоврядування Університету – Антону Радзівідло (тел.: 063 994 86 42; email: parenok2011@mail.ru).