оголошено конкурс на створення гімну Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого».

30-03-2011, 09:51

Оголошується конкурс

на створення гімну Національного університету

«Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого»

У конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранті, викладачі, співробітники і випускники Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», а також інші автори.

Текст повинен містити заклики, згадки про університет (академію), про основні етапи його історії тощо. Обсяг тексту – 12-16 рядків (три-чотири строфи) плюс приспів. Мелодія гімну повинна відповідати жанру твору, бути урочистою і не повинна перевищувати трьох хв. Твір представляється на CD.
Конкурс проводиться з 30.03.2011 р. по 01.10.2011 р.

Переможець конкурсу отримує премію у сумі 50 000 грн. Заохочувальні премії становлять 15 000 (друга премія) та 10 000 (третя премія).

За детальною інформацією звертатися за адресою вул. Пушкінська, 88, Палац студентів Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» до Генерального директора Костянтина Костянтиновича Шердіца (Тел. 704-40-84).