На І-х спортивних студентських іграх України з дзюдо золото виборов член клубу спортивних видів боротьби Академії Д.Гнітько

08-04-2010, 08:16

8– 10 квітня відбулися І-ші спортивні студентські ігри України з дзюдо. Команда Академії посіла ІV-те місце серед 36 команд. Золото одержав Д.Гнітько (категорія 90 кг), бронзу – О.Сізов (категорія 100 кг).

На першості навчальних закладів III–IV-го рівня акредитації м.Харкова команда Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого з дзюдо посіла ІІ-ге місце, поступившись тільки команді Харківської академії фізичної культури. Склад нашої команди: С.Єрмак, С.Лепський, Д.Гнітько, Р.Такаєв, З.Іманов, О.Бережной, Є.Мартиненко, А.Лещенко, Є.Лещенко, В.Йокищу, М.Бурлак, М.Маслєннікова, М.Тєрєхова, І.Качур.