На кафедрі цивільного процесу проведено круглий стіл з нагоди Європейського Дня Цивільного Правосуддя

22-10-2010, 08:28

22 жовтня на кафедрі цивільного процесу проведено круглий стіл з нагоди Європейського Дня Цивільного Правосуддя за участю суддів Верховного Суду України та суддів м.Харкова.

Завідувач кафедри професор В.В.Комаров розповів присутнім, що 25 жовтня кожного року відзначається Європейський День Цивільного Правосуддя. З нагоди цього організовуються різноманітні заходи, мета яких – дати можливість громадянам Європи краще зрозуміти, як здійснюється правосуддя і які засоби застосовуються для захисту прав громадян.

У межах круглого столу відбулася презентація колективної монографії викладачів кафедри цивільного процесу «Проблеми теорії та практики цивільного судочинства» за загальною редакцією професора В.В.Комарова.