На засіданні Вченої ради Університету нагороджено кращі академічні групи

23-05-2012, 17:47

Конкурс «Краща група» проводиться щорічно. Метою конкурсу є підвищення якості успішності, активізація наукової, суспільної та громадської діяльності, розвиток потенціалу та творчих здібностей студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Конкурс було проведено за підтримки ректора Університету В.Я.Тація, Профспілкового комітету студентів та Студентського самоврядування.

Перший етап конкурсу проводився на рівні факультетів (інститутів). Визначення кращих трьох груп на кожному з факультетів здійснювалося на підставі аналізу рівня успішності групи за результатами двох останніх екзаменаційних сесій; участі студентів групи у громадському житті факультету та Університету; участі в наукових конференціях, семінарах, олімпіадах в Університеті та за його межами; наявності в групі студентів, які отримували відзнаки, премії, подяки; участі студентів у різноманітних спортивних, культурно-масових заходах тощо.

На другому етапі найкращі групи факультетів (інститутів) представляли на розсуд компетентної комісії на чолі з проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем презентації про свої групи.

В результаті було визначено переможців. Місця у конкурсі «Краща група» серед академічних груп Університету розподілилися наступним чином:

І місце

група № 2 третього курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України;

ІІ місце

група № 2 третього курсу господарсько-правового факультету;

ІІІ місце

група № 1 другого курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України та

група № 3 третього курсу факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України.

Ректор Університету В.Я.Тацій, нагороджуючи переможців, відзначив важливість подібного роду заходів для підтримки обдарованих студентів, сприяння виробленню лідерських якостей у майбутніх юристів, та діловому, конкурентному духу в студентському середовищі.