На військово-юридичному факультеті проведено заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

19-02-2018, 09:38

Так, 11 лютого відбулася екскурсія до історичного музею м. Харкова під час якої особовий склад військово-юридичного факультету відвідав експозиціЇ, присвячені бойовим діям у зоні АТО та Республіці Афганістан.

14 лютого офіцери, курсанти факультету  зустрілися з учасником бойових дій в Афганістані, полковником запасу П.І.Базелем, який розповів про події так званої війни і про роль ветеранів-афганців за сучасних умов у зоні АТО на Сході України.

15 лютого курсанти 5 курсу на чолі з офіцерами факультету взяли участь у покладанні квітів до стели загиблим  в  Афганістані харків’янам.