На військово-юридичному факультеті пройшли змагання з армспорту

13-11-2017, 12:33

Із метою підтримання спортивної форми на військово-юридичному факультеті серед студентів і курсантів проведено чергові змагання з армспорту. Захід відбувся 12 листопада за ініціативи студентів, курсантів і підтримки керівництва факультету.

У змаганнях взяли участь понад 30-ти курсантів та студентів факультету, які змагалися у двох вагових категоріях до 75 кг та 75+. Змагання пройшли у нелегкій боротьбі. У загальному заліку місця розподілились наступним чином:

– у ваговій категорії до 75 кг: 3-е місце посів курсант 2 курсу Владисав Лозін, 2-е місце – студент 4 курсу Сергій Побережник, 1 місце було за студентом 3 курсу Іваном Кулінічем;

– у ваговій категорії 75+ кг: 3-е місце посів курсант 2 курсу Ростіслав Заборський,  2-е місце – курсант 5 курсу  Олександр Вареник, 1 місце – студент 3 курсу Віктор Павленко.

Учасники та вболівальники отримали не лише позитивні емоції, а й добрий заряд енергії на наступні змагання.

Нагородження провели заступник начальника факультету підполковник Шубін Ю.В. та головний суддя змагань студент 4 курсу Шевчук О.А.