На військово-юридичному факультеті пройшли змагання з армспорту серед студентів Університету

12-12-2016, 09:29

Змагання були присвячені Дню Збройних Сил України за ініціативи університетського Сенату та підтримки ректорату Університету, а також за сприянням офіцерів, курсантів та студентів військово-юридичного факультету.

У заході взяли участь понад 30 студентів та курсантів з військово-юридичного факультету, господарсько-правового факультету, Слідчо-криміналістичного інституту, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету публічного права та адміністрування.

У ваговій категорії до 75 кг кращим став студент Слідчо-криміналістичного інституту Вадим Конюхов, переможцем у ваговій категорії 75+ кг – студент військово-юридичного факультету Олексій Шевчук.

Переможці та призери отримали медалі, грамоти та пам’ятні  призи.