На військово-юридичному факультеті організовано зустріч із представниками Міжнародної поліцейської асоціації

30-01-2017, 09:54

За запрошенням начальника факультету полковника юстиції С.М.Мельника відбувся візит представників Харківського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Дмитра Степановича Беседи та Ігоря Івановича Дроня.

З курсантами факультету була проведена лекція щодо актуальних питань боротьби з тероризмом у сучасному світі.

Представники Міжнародної поліцейської асоціації ознайомили присутніх із теоретичними та практичними навичками, які можуть знадобитись їм у професійному майбутньому.

Керівництво факультету домовилося про подальше співробітництво з  Харківським відділенням Української секції Міжнародної поліцейської асоціації.