На військово-юридичному факультеті відбулися «Шевченківські читання»

21-03-2017, 12:43

На минулому тижні за ініціативою студентської ради та за підтримки керівного складу військово-юридичного факультету були проведені «Шевченківські читання» з нагоди Дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Цей захід традиційно проходив на факультеті у вигляді тематичного конкурсу з декламаторської майстерності та вікторини на тему творчого та життєвого шляху Т.Г.Шевченка. У конкурсі брали участь курсанти і студенти всіх курсів факультету.

Судді з числа студентського самоврядування об’єктивно оцінили всі виступи і за їх результатами визначили переможців та призерів.

У командній першості перемогла команда курсантів 1 курсу, друге місце посіла команда 5 курсу, а третє – команда 3 курсу.

Найкращим читцем поезії Т.Г.Шевченка стала молодший сержант 1 курсу Діана Кравець.

Переможці та призери отримали грамоти й цінні подарунки.

Бажаємо всім учасникам гарного настрою та творчого натхнення!