На військово-юридичному факультеті відбулася низка заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

17-02-2017, 14:30

Відповідно до Указу Президента України 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який приурочено до річниці виведення радянських військ з Афганістану.

До цього дня на військово-юридичному факультеті проведено низку заходів національно-патріотичного спрямування.

10 лютого офіцерами факультету, учасниками бойових дій, проведено кінолекторій з курсантами 1 курсу.  Начальник кафедри полковник К.А.Радченко та начальник курсу капітан В.А.Закалюжний з відеопрезентацією інформували курсантів щодо особистої участі в бойових діях відповідно в зоні АТО та республіці Ірак.

12 лютого  проведено екскурсію до історичного музею м.Харкова для відвідування експозицій, присвячених бойовим діям у зоні АТО та республіці Афганістан.

15 лютого курсанти 1 курсу на чолі з офіцерами факультету взяли участь у покладанні квітів до стели загиблим  в Афганістані харків’янам.

16 лютого проведено зустріч  офіцерів, курсантів та студентів військово-юридичного факультету, представників інших факультетів та Інституту із заступником голови Харківської міського союзу ветеранів Афганістану Г.І.Ломакіним. На заході були представлені фото-виставка та відео-презентації щодо історії подій в Афганістані.