На військово-юридичному факультеті відбувся державний розподіл

06-04-2017, 17:08

У засіданні державної комісії взяли участь: ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, генерал-полковник юстиції, герой України В.Я.Тацій (голова), перший проректор Ю.П.Битяк, директор юридичного департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України, полковник юстиції В.П.Коваль, начальник військово-юридичного факультету С.М.Мельник.

«Розподіл є дуже важливою подією, яка визначає майбутнє молодих фахівців. На сьогодні два підрозділи Університету – військово-юридичний факультет та Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ – стовідсотково забезпечують своїх вихованців першим робочим місцем», – сказав ректор В.Я.Тацій, відкриваючи захід.

«Я переконаний, що рівень підготовки у нашому виші достатній, щоб виконувати професійні обов’язки та високо нести прапор держави та Університету», – наголосив Василь Якович.

В.П.Коваль подякував ректору за той внесок, який він зробив для Університету та підготовки висококласних фахівців, і зазначив, що за три роки бойових дій у зоні АТО стосовно юристів-випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого не було ніяких нарікань та навіть зауважень.

Індивідуальна співбесіда з членами комісії відбувалася відповідно до рейтингового списку успішності у навчанні.