На базі військово-юридичного факультету Університету розпочали роботу курси підвищення кваліфікації офіцерів Військової служби правопорядку у Збройних Силах України

01-11-2012, 11:36

Зазначені курси запроваджені відповідно до наказу Міністра оборони України «Про подальше вдосконалення системи підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України» від 27.11.08 № 593, у редакції наказу Міністра оборони України від 28.12.2011 № 827 про Перелік курсів підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України у вищих військових навчальних закладах Збройних Сил України і військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладах.

Офіцери Військової служби правопорядку у Збройних Силах України на цих курсах мають отримати необхідні знання юридичної практики для подальшого застосування їх у своїй професійній діяльності.